KLIPSCH I RESONADO
"Klipsch nawiązał strategiczne partnerstwo z Resonado Labs w celu opracowania nowej linii domowych rozwiązań audio Klipsch integrujących technologie Resonado.
Według obu firm, partnerstwo zostało utworzone w celu zdefiniowania następnej ery audio poprzez opracowanie linii produktów zaprojektowanych tak, aby zapewnić najwyższą możliwą moc wyjściową w eleganckich i kompaktowych obudowach.
Jest to odpowiedź na zmieniający się świat audio, w którym popyt konsumentów przesunął się na produkty audio, które zajmują mniej miejsca i zapewniają pełny zakres akustyczny w jednym opakowaniu. Nowe technologie oznaczają, że produkty audio stały się bardziej zróżnicowane, a rozpowszechnienie dźwięku w codziennym życiu przeciętnego człowieka stale rośnie.
Zaprojektowany, aby odpowiedzieć na zmianę w branży, Resonado posiada flagową technologię o nazwie Res-Core. Nowatorskie podejście do konwencjonalnych głośników z opatentowanym silnikiem, Res-Core został zaprojektowany, aby dostarczać wysokiej jakości dźwięk w kompaktowych obudowach.
"Resonado stosuje radykalne podejście do innowacji” – powiedział Chuck Lukezic, prezes Resonado Labs. „Nasze metody oparte na projektowaniu pozwoliły nam przekroczyć granice tego, co branża uważała za możliwe i dostarczyć dźwięk o pełnej częstotliwości w znacznie mniejszej obudowie. Paul W. Klipsch, swego czasu wizjoner, zainspirował nas do ponownego wyobrażenia sobie, jak może działać głośnik, a realizacja tego partnerstwa zapewni najwyższą jakość dźwięku następnej generacji”.
Klipsch oparł się na podstawowych zasadach i filozofii dźwięku swojego założyciela, aby odtworzyć moc, szczegółowość i emocje doświadczenia na żywo przez dziesięciolecia zmian w świecie audio. Klipsch i Resonado są skoordynowane w dostarczaniu potężnego,  dźwięku prosto ze sprzętu, a Resonado umożliwia Klipschowi rozszerzenie tej filozofii na serię nowych, kompaktowych produktów.
„Inspiruje mnie niezwykle utalentowana grupa przedsiębiorców, inżynierów i projektantów w Resonado Labs” – dodał Paul Jacobs, prezes i dyrektor generalny Premium Audio Company. „Wprowadzając ich najnowocześniejsze technologie przetworników, dostarczymy najnowocześniejszą, zorientowaną na design kolekcję produktów, jakiej nie zrobiła wcześniej firma Premium Audio”. "
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl