NAGRODY EISA
Z niesamowitą dumą ogłaszamy, że dwa produkty SVS zostały uhonorowane nagrodami Expert Imaging & Sound Association (EISA) w latach 2021-2022. Po raz pierwszy jedna marka zdobyła dwie nagrody dla subwooferów w ciągu jednego roku. SVS 3000 Micro został nazwany najlepszym kompaktowym subwooferem, a SB-1000 Pro został nazwany najlepszym subwooferem kina domowego, dzięki czemu pięć lat z rzędu SVS zdobył najwyższe nagrody dla subwooferów, co jest również rekordem!
Głosują jurorzy z ponad 60 magazynów AV na całym świecie, w tym magazynu Stereophile i Sound & Vision w USA. To najwyższe wyróżnienie, jakie produkty AV mogą otrzymać na całym świecie, więc jesteśmy absolutnie zachwyceni!
 
Więcej informacji: https://bit.ly/3mceu1I
 
 
 
 
 
 

SUBWOOFER KINA DOMOWEGO BEST BUY EISA 2021–2022

SVS SB-1000 Pro

 Uzasadnienie:

"Możemy wybierać pomiędzy standardowym wykończeniem czarną folią drewnopodobną i luksusowym lakierowaniem na wysoki połysk – czarnym lub białym – ale najważniejsze rezultaty zawsze będą takie same. SB-1000 Pro to źródło poważnego, dobrze rozwiniętego basu, zdolne przekazać energię eksplozji ze ścieżek kina domowego, jak też zadbać o bogactwo i szybkość muzycznych detali. Głośnik 30-cm podłączono do wzmacniacza o mocy 325 W i procesora DSP. Sterowanie przez Bluetooth i aplikacja pozwalająca na ustalenie korekcji dopasowanej do warunków akustycznych, wcześniej występujące w najlepszej serii 16 Ultra, teraz stały się dostępne za umiarkowaną cenę."

 

SUBWOOFER KOMPAKTOWY EISA 2021–2022

SVS 3000 Micro

 

Uzasadnienie:

"Pozostałe modele amerykańskiego specjalisty od niskiego basu, tworzące serię 3000, wykorzystują pojedynczy, duży przetwornik niskotonowy w obudowie zamkniętej lub bas-refleks. Jednak w tej wyjątkowej konstrukcji zastosowano dwa 20-cm przetworniki (z membranami aluminiowymi) w niewielkiej, ale bardzo solidnej obudowie. 3000 Micro jest przeznaczony do zastosowania wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca, ale wciąż jest potrzebny doskonały bas, który znamy z większych konstrukcji firmy. Wzmacniacz o mocy 800 W, połączony z DSP, zapewnia zarówno brutalną siłę, jak też pełną kontrolę. Cena za taki pakiet możliwości jest bardzo umiarkowana."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl