NAGRODY ROKU

NAGRODY ROKU 2020

AUDIO VIDEO

W najnowszym wydaniu magazynu Audio Video 01/2021 przyznano nagrody w 35 kategoriach dla najlepszych urządzeń audio, testowanych w 2020 roku. W dwóch kategoriach przyznano nagrody produktom firmy Klipsch.

Klipsch Cornwall IV zostały uhonorowane nagrodą, przez redakcję magazynu AUDIO-VIDEO, jako najlepsze kolumny głośnikowe Vintage.

Poniżej fragment uzasadnienia:
"[...] Oto żywa legenda – nie marketingowa, lecz prawdziwa, chciałoby się powiedzieć: z krwi i kości, a raczej z głośników, desek i tub. Nowa, oficjalnie czwarta (choć trudno zliczyć, która naprawdę) wersja zespołów głośnikowych Cornwall stanowi kontynuację konstrukcji z 1959 r. Stąd ten wygląd, proporcje i trochę nieprzyzwoite rozmiary sporej komody.  Zamiast spektakularnych efektów przestrzennych otrzymujemy po prostu dźwięk „live” – na wzór tego, który doświadczamy na koncercie. Cornwalle są przepełnione ekspresją, rytmem i dynamiką i właśnie dlatego wszelkie rozważania na temat rozciągnięcia basu, stereofonii, a nawet wysokich tonów – które są absolutnie świetne! – schodzą na dalszy plan. To esencja vitage’owego, ale jednak uwspółcześnionego grania. Ukłony! [...]"
Klipsch The Fives zostały uhonorowane nagrodą, przez redakcję magazynu AUDIO-VIDEO, jako najlepsze głośniki aktywne.

 Poniżej fragment uzasadnienia:
"[...] Większe szóstki zachwyciły nas w 2019 r., natomiast „The Fives” są tym produktem, który ma szansę dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Po pierwsze dlatego, że są mniejsze, tańsze i mają wejście HDMI, a to wszystko czyni je jeszcze lepszymi kompanami dla telewizora. The Fives są zadziwiająco muzykalne. Przy odtwarzaniu filmów potrafią oczarować przestrzenią – nawet w sporych pokojach – oraz skalą dźwięku. Dialogi w filmach są doskonale słyszalne, a jakość ścieżki dźwiękowej odsyła 99% soundbarów do lamusa. [...]"

 

Pełne recenzje znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu Audio Video

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl