NAGRODY EISA

Jesteśmy niesamowicie dumni mogąc ogłosić, że dwa produkty SVS zdobyły nagrody Expert Imaging & Sound Association (EISA). Po raz pierwszy jedna marka zdobyła nagrody dla najlepszego głośnika (Prime Pinnacle) i najlepszego subwoofera (SB-2000 Pro) w jednym roku. Ponadto jest to czwarty rok z rzędu, w którym SVS zdobywa nagrodę za najlepszy subwoofer do kina domowego!

Głosują jurorzy z ponad 60 magazynów AV na całym świecie, w tym Stereophile Magazine, Sound & Vision i SoundStage! Network w Ameryce Północnej. To najwyższe wyróżnienie, jakie produkty AV mogą otrzymać na całym świecie, a co roku nagradzany jest tylko jeden subwoofer i wybrane głośniki, więc jesteśmy absolutnie zachwyceni! https://bit.ly/2E2BqMT

 

 

 

 

SUBWOOFER KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021

SVS SB-2000 Pro 

Uzasadnienie:

"Nowy subwoofer SB-2000 Pro zawiera kilka innowacji, zaczerpniętych z większych, droższych konstrukcji SVS. To też poważna maszyna, której głównymi elementami są 30-cm głośnik w obudowie zamkniętej i 500-watowy wzmacniacz z procesorem DSP. Parametryczny korektor charakterystyki, sterowany przez aplikację, ułatwia dostrojenie do pomieszczenia i systemu – jest to najtańszy tak wyposażony subwoofer SVS.

Jego możliwości dźwiękowe obejmują zarówno niskie zejścia, mocne uderzenia, jak i basowe niuanse. Emocje, informacje, dynamika i kontrola".

     

 https://konsbud-hifi.com.pl/pl/c/Subwoofery-aktywne/28/1/default/1/searchquery/SB200+PRO/f_producer_14/1/f_at_315_46/1

 

ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE EISA 2020–2021

SVS Prime Pinnacle

 

Uzasadnienie:

"Pinnacle to najlepsza w serii Prime klasycznie skonfigurowana kolumna wolnostojąca.

Konstrukcja konwencjonalna, o prostej estetyce, potrafi dostarczyć dźwięk obfity, gorący i angażujący, w czym duży udział mają trzy przetworniki niskotonowe, podobne do tych, które zastosowano w referencyjnym modelu Ultra Tower. Muzyka prowadzona przez bas i perkusję jest zawsze ekscytująca, średnie i wysokie tony są czyste i słodkie. Dźwięk Pinnacle wypełni nawet duże pomieszczenia, a jeżeli lubimy brzmienie obfite i nasycone, sprawdzi się również w pokojach średniej wielkości".

     

https://konsbud-hifi.com.pl/pl/p/SVS-Prime-Tower-/568

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl