Beyerdynamic Amiron Wireless Copper

AMIRON WIRELESS COPPER

Bezprzewodowe słuchawki Amiron Wireless Copper: Dźwięk w Szlachetnym Wydaniu

Po wielkim sukcesie słuchawek nausznych Amiron Wireless wprowadzonych w 2018 roku, beyerdynamic prezentuje nową szlachetną wersję słuchawek z wysokiej jakości miedzią. Naturalne piękno tego szlachetnego metalu przyciąga wzrok. Miłośnicy muzyki i designu nie będą mogli im się oprzeć. Wyjątkowa jakość dźwięku i wyrafinowane wzornictwo harmonijnie się dopełniają w bezprzewodowych słuchawkach Amiron copper. 

Charakterystyczną cechą bezprzewodowych słuchawek Amiron wireless copper jest ozdobny pierścień wykonany z litej miedzi. Piękna miedziana barwa uzupełniająca estetykę obudowy słuchawek czyni z nich wyjątkowy przedmiot pożądania dla melomanów. Ten naturalny materiał jest znany przede wszystkim ze swojej przewodności, wykorzystywanej między innymi w kablach słuchawkowych i cewkach - jak w przypadku bezprzewodowych słuchawek Amiron wireless copper. Miedziany pierścień nawiązuje do serca słuchawek: cewki z nawijanego drutu miedzianego, znajdującej się na tej samej osi, co zewnętrzny miedziany pierścień. Szlachetne miedziane elementy uzupełnia miękki pałąk w kolorze antracytu i czarne nauszniki. Dla wysokiego komfortu noszenia elementy słuchawek wykonano z Alcantary®.

Bezprzewodowe słuchawki Amiron Wireless copper firmy beyerdynamic łączą w sobie doskonały dźwięk z wysokiej jakości miedzianymi detalami, co czyni je idealnymi słuchawkami dla wszystkich miłośników muzyki i designu.

Więcej informacji:

https://konsbud-hifi.com.pl/pl/p/Beyerdynamic-Amiron-Wireless-Copper/1067

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl