Nowa generacja serii Reference

Klipsch udoskonala najlepiej sprzedające się głośniki serii Reference

Klipsch®, wiodąca światowa firma audiofilska, ogłasza dziś debiut nowych głośników z serii  ReferenceTM .

Jest to udoskonalona wersja uznanej serii Reference, której wiele modeli dominuje na liście najlepiej sprzedających się domowych komponentów audio NPD*. Seria składa się z 13 modeli - w tym głośników z obsługą Dolby Atmos® i aktywnych monitorów - wszystkie udoskonalone pod względem kosmetycznym i materiałowym oraz z najnowszymi technologicznymi osiągnięciami audio.

To już szósta generacja głośników serii Reference, zapewnia jeszcze lepszą precyzję dźwięku, klarowność i moc. Nowa, większa opatentowana tuba Tractrix® zapewnia lepsze pokrycie i szerokość pasma, a nowy głośnik wysokotonowy i korektor fazy zapewniają większą precyzję. Nowe tylne porty Tractrix zapewniają głęboki, mocny bas.

Linia emanuje nowoczesną elegancją z kilkoma kosmetycznymi zmianami, w tym pochylonymi nóżkami, pełnowymiarowymi niskoprofilowymi, magnetycznymi maskownicami i odpornym na zadrapania czarnym winylowym wykończeniem o strukturze drewna. Przemysłowe elementy łączące i miedziane głośniki IMG podkreślają estetyczny wygląd Klipsch Reference.

„Nowe głośniki serii Reference łączą nowoczesne materiały i technologię, aby zapewnić niezapomniane wrażenia muzyczne i filmowe, bezkonkurencyjne w tym przedziale cenowym.", powiedział Kerry Geist, menedżer produktu firmy Klipsch.
13 nowych modeli serii Reference składa się z czterech głośników podłogowych (R-625FA z obsługą Dolby Atmos, R-820F, R-620F i R-610F), dwóch głośników centralnych (R-52C i R-34C), czterech głośników podstawkowych ( R-51M, R-41M i dwa aktywne monitory R-41PM i R-51PM), jeden głośnik elevation Dolby Atmos, który może być również używany jako głośnik surround (R-41SA) i dwa aktywne subwoofery (R-120SW i R -100SW).

Aktywne monitory Klipsch Reference R-51PM i R-41PM eliminują potrzebę stosowania zewnętrznego amplitunera i są zaprojektowane do łatwego podłączenia gramofonu, telewizora, komputera lub urządzenia bezprzewodowego. Aktywne monitory są wyposażone w zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy, technologię bezprzewodową Bluetooth®, wejścia cyfrowe optyczne, analogowe RCA i USB. Nowa funkcja, po raz pierwszy w aktywnych monitorach Klipsch, to Dynamic Bass EQ, który dynamicznie zwiększa głośność przy niskich częstotliwościach, aby dopasować się do zdolności ludzkiego ucha do odbierania basu.

Sugerowane ceny detaliczne to 2498 PLN -5198 PLN za parę głośników podłogowych, 1799 PLN  -2199 PLN za parę aktywnych monitorów, 999 PLN - 1599 PLN za głośnik centralny, 1599 PLN za parę głośników surround i 1499 PLN - 1799 PLN za subwoofery.

Więcej informacji na temat marki Klipsch i głośników serii Reference można znaleźć na stronie Klipsch.com.

* Źródło: dane NPD maj 2016 - kwiecień 2018 w dolarach i jednostkach    

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl