Opis

Odtwarzacz CD Audioblock C-100

odtwarza wszystkie powszechnie używane formaty, takie jak CD, CD-R, MP3 a nawet HDCD, a przy odsłuchu wypada dużo lepiej od pozostałych odtwarzaczy w swojej klasie, czego dowodzą testy różnych specjalistycznych czasopism!

C-100 imponująco

odtwarza basy unikając zbędnej przesady, średnica jest bardzo naturalna i przejrzysta, a wysokie tony miękkie i kremowe - tu inne odtwarzacze CD często ujawniają swoje słabe strony. Nic dziwnego, bo przecież technologia C-100 należy do tych z najwyższej półki. Takiego jak użyty w odtwarzaczu transformatora toroidalnego nie spotyka się zbyt często nawet w zintegrowanych wzmacniaczach, a napęd posiada dodatkowe metalowe ekranowanie.

C-100 bez trudu sprosta

nie tylko wymaganiom dotyczącym dźwięku, ale również estetycznym: frezowana płyta czołowa wykonana jest z aluminium o grubości 9 mm, aluminiowe są także boki (radiatory) oraz umożliwiające regulację wysokości nóżki. Także wysokiej klasy złącza umieszczone z tyłu i designerskie aluminiowe fronty sprawiają, że urządzenie to będzie ozdobą każdego pomieszczenia i stanie się przedmiotem zazdrości.

Na szczególną uwagę zasługuje

także stylowy, duży wyświetlacz z matrycą punktową (Dot-Matrix), który lśni przyjemnym bladoniebieskim światłem i jest doskonale czytelny nawet z większej odległości! Odtwarzacz C-100 można zdalnie obsługiwać przy pomocy pilota systemowego dołączanego do urządzeń: V-100, VR-100+, A+P 100 czy IR-100+. Odtwarzacz C-100 mkII nie ma na wyposażeniu pilota zdalnego sterowania.Dane techniczne

Kompatybilność HDCD/CD-R/CD-RW/MP3
Wyjścia 1 x stereo, 1 x optyczne, 1 x koaksjalne
Wymiary urządzenia 440 x 80 x 285 mm
Waga urządzenia 6,6 kg

Block C 100 MK2 Sapphire Black

Producent: Block
Dostępność: zakończono produkcję
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
ilość szt.

Ciekawe produkty dla Ciebie...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl