Opis

Wzmacniacz słuchawkowy Beyerdynamic A20 jest idealne rozwiązanie oraz doskonały dźwięk!

Wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy A20 w całości został zaprojektowany i wykonany w Niemczech. Obwód A20 został zaprojektowany w oparciu o konstrukcję legendarnego wzmacniacza słuchawkowego Beyerdynamic A1.

Dyskretny stopień wyjściowy

zapewnia dużą moc nawet dla słuchawek o wysokiej impedancji. Dynamiczny, otwarty i precyzyjny dźwięk pozycjonuje A 20 poza zasięgiem tego, co można znaleźć w zwykłych wyjściowych regularnych wzmacniaczy. Zastosowanie najwyższej klasy układów znajduje odzwierciedlenie w doskonałych parametrach technicznych gwarantujących zrównoważony dźwięk. Specjalnie zaprojektowane obwody zapewniają doskonałą, naturalną reprodukcję dźwięku, o bardzo wysokiej rozdzielczości i przestrzenności.

Wykonana z aluminium obudowa A20

jest szczególnie solidna i wolna od rezonansu. Przez zastosowanie nowatorskiej konstrukcji dolnego panelu udało się całkowicie wyeliminować śruby z boków oraz górnej powierzchni wzmacniacza czyniąc go solidnym i eleganckim jednocześnie. Wyposażony w oryginalny potencjometr ALPS z gałką wykonaną całkowicie z aluminium, która dopełnia atrakcyjny wygląd tego solidnego wzmacniacza. Wzmacniacz słuchawkowy A20 może być używany do obsługi maksymalnie dwóch par słuchawek o nominalnej impedancji od 30 do 600 Ohm.

Dzięki wejściom RCA wysokiej klasy

A 20 może współpracować z większością źródeł. Sygnał wejściowy może być przepuszczony przez wzmacniacz w bezstratny sposób. Dzięki wbudowanemu zasilaczowi, eliminuje konieczność używania zewnętrznego zasilania i pozwala wyeliminować niepokojący szum z otoczenia . Potężny zasilacz pozwala uniknąć zakłóceń dynamicznych. Wejście 2xRCA do podłączenia źródeł sygnału (odtwarzacz CD, DVD itp.) Wyjście 2xRCA Służy do podłączenia wzmacniacza stereo, aktywnego zestawu kolumn itp.Dane techniczne

Rekomendowane słuchawki 30-600 Ohm
Pasmo przenoszenia 10 - 100.000 Hz
Stosunek sygnał/szum > 100 dB
Zniekształcenia T.H.D 0,01 % mW/250 Ω
Impedancja wejściowa 25k Ω
Impedancja wyjściowa Linia wyjściowa (w zależności od podłączonego urządzenia), 100 Ω wyjście słuchawkowe
Moc wyjściowa 100 przy 600 Ohm, 170 przy 250 Ohm, 150 przy 30 Ohm
Separacja kanałów L/R > 80 dB
Maksymalne wzmocnienie 18 dB
Pobór mocy <10 W
Wejścia 2 x RCA wejście audio (pozłacane gniazda RCA)
Wyjścia 2 x wyjście słuchawkowe 6,35mm, 2 x RCA wyjście audio
Wymiary 164 x 212 x 55 mm
Waga 1,6 kg

Beyerdynamic A 20

Producent: Beyerdynamic
Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
ilość szt.

Ciekawe produkty dla Ciebie...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl