T5 II True Wireless Sport McLaren

Klipsch przedstawia inspirowane wyścigami prawdziwe bezprzewodowe słuchawki sportowe McLaren

Zaprojektowane, by pewnie trzymać się ucha i pozostać suche

Klipsch®, wykorzystujący najnowsze technologie wiodący producent audio klasy premium, z przyjemnością przedstawia trzy nowe modele bezprzewodowych słuchawek dousznych, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najlepszego w swojej klasie dźwięku, wygody, technologii i materiałów. Każdy nowy model oferuje innowacyjną i funkcjonalną obudowę.

 Klipsch jest oficjalnym partnerem zespołu McLaren Formula 1 w dziedzinie słuchawek i przenośnego sprzętu audio. Firmy nawiązały współpracę w celu połączenia niezrównanego etosu projektowego i innowacji technicznych McLarena z legendarnym dźwiękiem wysokiej jakości Klipsch oraz niezrównanym komfortem. Rezultatem są słuchawki Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition - zaprojektowane z myślą o ekstremalnej wydajności i stworzone tak, aby pozostać suche i trzymać się na miejscu niezależnie od wyzwań codzienności. Sugerowana cena detaliczna: 1199 PLN.

 Najważniejsze cechy:

 • Pyłoszczelne i wodoodporne słuchawki i obudowa (stopień ochrony IP67) z systemem usuwania wilgoci gwarantują, że słuchawki pozostaną suche.
 • Sześć par opatentowanych wkładek dousznych Klipsch, jedna para wkładek piankowych z pamięcią Comply i trzy rozmiary specjalnie zaprojektowanych zaczepów zapewniają indywidualne, wygodne i bezpieczne dopasowanie.
 • Obudowa ładuje się poprzez USB-C lub bezprzewodowo za pomocą dołączonej, jednopozycyjnej podkładki do ładowania bezprzewodowego.
 • Do 32 godzin pracy baterii (8 godzin w słuchawkach).
 • Najlepsze w swojej klasie parametry akustyczne i cztery mikrofony zapewniające wyraźne połączenia głosowe.
 • Jednolicie zaprojektowana antena zewnętrzna wzmacniająca sygnał z anodyzowanego metalu.
 • Charakterystyczny dla McLarena kolor Papaya Orange i akcenty z włókna węglowego, specjalna edycja księgi znaku oraz numerowana metalowa karta autentyczności.

     

  Nowe bezprzewodowe słuchawki KlipschT5 II True Wireless Sport oferują te same funkcje co model Klipsch x McLaren i są dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym. Obudowa pozwala na ładowanie bezprzewodowe i poprzez USB-C, nie jest sprzedawana z podkładką do ładowania bezprzewodowego. Sugerowana cena detaliczna: 999 PLN.

  Słuchawki bezprzewodowe KlipschT5 II True Wireless to druga generacja uznanego poprzednika T5. Słuchawki są o około 25% mniejsze i dokładniej naśladują kształt ucha, zapewniając maksymalny komfort. Ilość opatentowanych komfortowych wkładek dousznych Klipsch została podwojona i obejmuje obecnie sześć par zapewniających indywidualne dopasowanie. Nowa wzmacniająca sygnał antena zapewnia wysokiej jakości bezproblemowe połączenie bezprzewodowe Bluetooth®. Słuchawki są pyłoszczelne i wodoodporne (stopień ochrony IP67) i mieszczą się w smuklejszej obudowie ze szczotkowanego metalu, która zapewnii łącznie 32 godziny pracy baterii (8 godzin w słuchawkach). Sugerowana cena detaliczna: 849 PLN.

  Bezpłatna aplikacja Klipsch Connect jest dostępna w ośmiu językach i pozwala użytkownikom na aktualizację produktu, korektę EQ, dostęp do przewodnika, rozwiązywanie problemów, wykrywanie stanu baterii urządzenia i zarządzanie kontrolą przejrzystości.

   Wszystkie nowe modele słuchawek są dostępne w przedsprzedaży 10 lipca u autoryzowanych sprzedawców. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Klipsch.com/mclaren.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl