KLIPSCH AUDIO I MCLAREN RACING

KLIPSCH AUDIO I MCLAREN RACING OGŁASZAJĄ NOWE WIELOLETNIE PARTNERSTWO

Klipsch® i McLaren Racing nawiązali wieloletnie partnerstwo strategiczne na nadchodzący sezon Formuły 1 w 2020 roku, ogłaszając markę Klipsch jako oficjalnego partnera w dziedzinie słuchawek i przenośnego sprzętu audio w zespole Formuły 1.

McLaren to wybitny innowator technologiczny poprzez wyścigi, konsekwentnie tworzy i ewoluuje w nieustraszonym dążeniu do lepszego. Podobnie Klipsch stara się dostarczać moc, szczegóły i emocje podczas występów na żywo.

Obie marki połączyły siły, aby zaprojektować eleganckie, inteligentne i wysokiej jakości produkty audio. Kolekcja innowacyjnej współpracy słuchawek i przenośnych produktów audio McLaren Racing i Klipsch zadebiutuje na stoisku Klipsch Audio na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, 7 stycznia 2020 r.

 

 

 

 Dodatkowo marka Klipsch będzie prezentowana w zestawach słuchawkowych zespołu McLaren Racing na wszystkich 22 wyścigach Formuły 1 na całym świecie, począwszy od 2020 roku, pokazując legendarną markę audio w najlepszym wydaniu w jednym z najgłośniejszych środowisk na świecie.

Więcej informacji:

https://www.klipsch.com/news/klipsch-audio-and-mclaren-racing-announce-new-multi-year-partnership

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl